Właśnie skończyłam pracę i wbiłam na stację paliw się wysikać lecz gdy weszłam do toalety zauważyłam, że cała podłoga się lepi i to dosłownie jakby ktoś się na nią bezczelnie zeszczał, teraz buty mi się przyklejają do ziemi xD
Właśnie skończyłam pracę i wbiłam na stację paliw się wysikać lecz gdy weszłam do toalety zauważyłam, że cała podłoga się lepi i to dosłownie jakby ktoś się na nią bezczelnie zeszczał, teraz buty mi się przyklejają do ziemi xD
Zaloguj się aby komentować