Wkoncu zdjeta folia z okien :) oczywiscie lampy zle powieszone, ta z prawej powinna byc z lewej, jedna do powieszenia jeszcze, i jedna mala kulka w jednej zbita xD takze tego
#architektura #budujzhejto #budownictwo #budowadomu

Wkoncu zdjeta folia z okien :) oczywiscie lampy zle powieszone, ta z prawej powinna byc z lewej, jedna do powieszenia jeszcze, i jedna mala kulka w jednej zbita xD takze tego
#architektura #budujzhejto #budownictwo #budowadomu

Zaloguj się aby komentować