witam, czy ten najgorszy i obślizgły rodzaj wyskrobków co w styczniu przyszli już sobie poszedł w cholerę czy okupados dalej silni razem?
witam, czy ten najgorszy i obślizgły rodzaj wyskrobków co w styczniu przyszli już sobie poszedł w cholerę czy okupados dalej silni razem?
Zaloguj się aby komentować