Wita mnie ksiezyc i kroplowka, to znaczy ze mamy czwartek, jedynasty dzien grudnia. Pani doktor zaszalala, kroplowki cala noc co 3 h. Wiele nie pospalem. Ale w dzien nadrobie chyba ze znowu fizjo przyjdzie mnie katowac #cybulionsieleczy

Wita mnie ksiezyc i kroplowka, to znaczy ze mamy czwartek, jedynasty dzien grudnia. Pani doktor zaszalala, kroplowki cala noc co 3 h. Wiele nie pospalem. Ale w dzien nadrobie chyba ze znowu fizjo przyjdzie mnie katowac #cybulionsieleczy

@RogerThat A uczucie - to zależy właśnie gdzie wkłute - wierzch dloni, przedramię, zgięcie łokcia itd. Jak na jakimś zgięciu to czasami przy ruszaniu coś tam się czuje. Osobiście nie lubię tych na wierzchu dłoni, bo zahaczałem o wszystko. Za to jak masz w zgięciu łokcia, to jak zegniesz rękę to kroplówki nie lecą. Trzeba mieć rękę wyprostowaną, dobrze ułożoną i to męczy ;-)
Zaloguj się aby komentować