@osn_jallr Pewnie tak. Znam wielu prawaków i twierdzę, że dobra debata pokazuje starcie rzeczywistości i poglądów. Nawet jeśli ktoś ma różne wizje to da się zbudować jakieś porozumienie lub zrozumienie dla drugiej strony w niektórych kwestiach. W przypadku reszty konfy to te drzwi na takie debaty są zamknięte.
Zaloguj się aby komentować