Komentarze (9)

@RzecznikHejto akurat jeżeli chodzi o Kubicę i Obajtka mam do nich skrajnie różne podejścia i odczucia. Jeden z nich doszedł do wszystkiego ciężką pracą i uporem, a drugi to typowy pisowiec: świnia, złodziej i ham.

@konto_na_wykop_pl 


> doszedł do wszystkiego ciężką pracą i uporem


Na pewno nikt w niego mnóstwa kasy nie ładował od małego, łącznie z bogatym starym XD

Doszedł bycia pachołkiem obajtka serwującym hot dogi na orlenie za gigantyczny hajs podatników XD


> a drugi to typowy pisowiec


czyli idealnie się dobrali, pasują do siebie jak ulał


eeeee eee

de9176d0-175e-44d6-ae0f-404e06395592

@RzecznikHejto biedni nie idą do motorsportu. A Kubica przy takim np Strollu to kloszard. Poza tym teraz w F1 każdy kierowca musi mieć bogatego sponsora. Kubica miał pecha, że sponsoruje go Obajtek - monopolista związany z pisem.

@konto_na_wykop_pl idą ale Kupica po podstawówce miał od maleńkości zagwarantowany sponsoring, tak że tego.


> miał pecha, że sponsoruje go Obajtek


Strasznego pecha Na siłę trzymali i pieniędzmi podatników go faszerowali a on biedny przecież nie chciał i nic nie wiedział. Partacz potem hot dogi serwował obajtkowki, pewnie przez nieuwagę. Jeden wart drugiego.

@RzecznikHejto zawsze XD

największe XD jest w moemncie gdy ludzie kurwicy dostają od własnej logiki alw wtedy wystarczy XD adby jeszcze podbić wkurw XD

Zaloguj się aby komentować