Sztos

Wczoraj i dzisiaj nie miałem za bardzo czasu ani się udzielać, ani zbyt wiele czytać. Teraz nadrabiam zaległości i nie wierzę własnym oczom: jak w tak krótkim czasie od powstania mógł tu zapanować taki poziom. xD Chapeau bas!
To jest, nie żartuję, fenomen socjologiczny. I nie chodzi mi tylko o to, że kilka osób się stara i wrzuca rozbudowane wpisy, do tego można się jeszcze w imię idei przemóc; ale też o to, jakie fajne się pod nimi zawiązują dyskusje i to między ludźmi, z których część dopiero zaczynam poznawać z widzenia. I to jest już wyraz społeczności.
No i tym słodzeniem zakończę chyba moją dzisiejszą bytność tutaj :P. Trzymajcie się, dobrej nocy!

Lebiediew2 lata temu

A no i pozdrawiam #pokazchor, czyli chyba najbardziej zaskakujący plot twist tego portalu xD Ale nie bijcie, bo jeszcze wszystkiego nie nadrobiłem i mogłem kogoś pominąć!

lubieplackijohn2 lata temu

@Lebiediew branoc! Ale co racja to racja. W sumie cały czas mam wrażenie że hejto.pl to jeden wielki eksperyment socjologiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

piwowar2 lata temu

@Lebiediew Też mam wrażenie, że atmosfera na hejto jest naszym największym atutem. A sekcja komentarzy rzeczywiście jest czymś unikatowym.

Staramy się!

Admiral2 lata temu

Też mam takie wrażenie, kilka nicków które najczęściej widzę już bardzo dobrze mi się kojarzy

Zaloguj się aby komentować