cazpereqTytanw Hydepark2026-06-22T13:32:36+02:0034Walić to chyba przeprowadzam się na Mazury 😁 #urlop #polskiurlop348Udostępnij
Augustyn_Benc-Walski2026-06-22T22:02:21+02:000Ludzie przesadzają z tymi komarami, naprawdę. Mnie np. użarł kleszcz, kilka jeleniówek łaziło, a komarów zero.
cazpereq2026-06-22T23:27:29+02:000@Augustyn_Benc-Walski zgadzam się nie ma tragedii teraz Wpis jest o 23:26 i nie ma tragedii Siedzę sobie na lajcie przed domkiem do jeziora jest jakieś 30 metrów i nie ma tragedii