Piwniczak1991Osobistośćw Przegryw2026-01-11T20:57:09+01:009W życiu nie ma kolorowo... Ja akurat jestem klasa wyższa, bo stać mnie na kawę z Biedronki. #przegryw94Udostępnij
dradrian_zwierachs2026-01-11T21:50:01+01:001Pocieszę Cię tym, że (prawdopodobnie) w przeciwieństwie do bodżaksów i krezusów, gdybyś nagle stracił wszystko co materialne, to nie straciłbyś głowy i nie popadł w szaleństwo jak wielu z nich. Miej wyjebane, a będzie Ci dane.