Rok temu usunąłem konto na Facebooku. Miałem je przez kilka lat. Wcześniej używałem Naszej Klasy.
Korzystacie z tego serwisu czy to już przeżytek?
#facebook #ankieta #pytanie #internet

Rok temu usunąłem konto na Facebooku. Miałem je przez kilka lat. Wcześniej używałem Naszej Klasy.
Korzystacie z tego serwisu czy to już przeżytek?
#facebook #ankieta #pytanie #internet

Zaloguj się aby komentować