motoinzyniereSumw Hydepark2026-06-26T18:28:21+02:0058W #uk tak gorąco, że musiałem włączyć wiatrak w szybowcu ( ಠ ͜ʖಠ) #lotnictwo #samoloty #hobby584Udostępnij
Nemrod2026-06-26T19:30:04+02:0012@motoinzyniere Podobno jak się nagle zatrzyma, to pilot bardzo szybko zaczyna się pocić.
madhouze2026-06-26T23:35:44+02:000@motoinzyniere czy na taki motoszybowiec jest jakaś oddzielna licencja?
motoinzyniere2026-06-28T13:12:04+02:001@madhouze @HueHue oddzielna nie, natomiast jest to uprawnienie wpisywane do licencji szybowcowej.