W ogrodzie przy leśniczòwce rosną takie okazy.
Chyba smardz, ale nie jestem do końca pewien, nigdy ich nie zbierałem
BTW, ale a53 5g robi tragiczne zdjęcia, aż mnie zabolało
#grzyby #lesnapracbaza

W ogrodzie przy leśniczòwce rosną takie okazy.
Chyba smardz, ale nie jestem do końca pewien, nigdy ich nie zbierałem
BTW, ale a53 5g robi tragiczne zdjęcia, aż mnie zabolało
#grzyby #lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować