Uwaga, będę zaraz testował piwko za 4,99 w biedrze. W górę serca!
#piwo #alkohol #pijzhejto #picie

Uwaga, będę zaraz testował piwko za 4,99 w biedrze. W górę serca!
#piwo #alkohol #pijzhejto #picie

@Krokiruks Z racji małego voltage (4,2%) wiedziałem od razu że będzie bardzo lekkie do picia i rzeczywiście tak jest. Smak? Słodkawe, przypomina troszkę zubożonego bojana czekoladowego (mniej intensywny smak). Nie czuć alkoholu tylko taką miodowo-czekoladową słodycz która też dosyć szybko przemija. Przy czym to piwo też jest uwarzone przez Bojana, stąd podobieństwo. Łatwiejsze w piciu niż taka łomża miodowa. Zapach delikatny, na mój nos słabo wyczuwalny z butelki (nie pijam lub pijam rzadko ze szkła po rozlaniu).
Ogólnie 6,5/10. Do napicia spoko, nie jest nachalne smakowo i nie odbija się nieprzyjemnie więc spoko. Natomiast nie wiem czy bym powtórzył, raczej będę szukał czegoś innego do testu.
Zaloguj się aby komentować