#ukraina #wojna #rosja #polska #tusk

#ukraina #wojna #rosja #polska #tusk

@Oczk a banuj wasc
zapadła decyzja o wcielaniu ludności kaszubskiej do Wehrmachtu, w związku z czym Józef Tusk 2 sierpnia 1944 został powołany do tego wojska[2]. Według relacji jego najstarszej córki Eleonory Gurkowskiej oraz zgodnie z niemieckimi dokumentami[12] był żołnierzem jednostki o nazwie 328. Grenadier-Ersatz-und Ausbilldungsbatallion
@Mikuuuus @Oczk
zauwazyliscie taka zaleznosc tutaj ze mozna sobie cisnac z kazdego tylko nie z herr Tuska i jego nazi dziadka?
nie zrozumcie mnie zle bo ja lubie cisnac z kazdego jak stary dobry Monty Python ale jak wszyscy to wszyscy a na hejto mamy teraz sytuacje gdzie
dajemy z kaczystow i pisowcow - zaaajebiscie
z zoltego papaja - fuck yeah!
z konfideratow w ruskich onucach (z nich trudno sie nie smiac akurat)
ale jak napiszesz cos o herr Tusk albo jego ludziach... uuu wtedy wpada gang Tuskerow z hejtem na miare pisowskich emerytow i razem z moderacja wymiataja wszystko co godzi w honor herr Tuska i drugiej Generalnej Gubernii
nic lepszego jak trollowanie fanatykow owczarka niemieckiego juz mnie tu chyba nie spotka
herr Tuska i jego nazi dziadka
@Homodoctus
Po wybuchu II wojny światowej 1 września 1939 został aresztowany przez Gestapo. Został wysłany na roboty przymusowe, przebywał w obozie w Nowym Porcie, od 19 marca 1940 był osadzony w niemieckim obozie koncentracyjnym Stutthof, a potem także w Neuengamme (numer obozowy 5939), w którym przebywał do 26 sierpnia 1942
[...]
Zgodnie z dekretem Hitlera z 1 września 1939 obywatele Wolnego Miasta Gdańska stali się automatycznie obywatelami Niemiec. Wobec ponoszenia przez III Rzeszę strat na froncie wschodnim zapadła decyzja o wcielaniu ludności kaszubskiej do Wehrmachtu, w związku z czym Józef Tusk 2 sierpnia 1944 został powołany do tego wojska
[...]
W szeregach Wehrmachtu pozostawał do października 1944. Od 24 listopada 1944 był żołnierzem Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie
Jesteś wstrętną kreaturą bez godności
@Homodoctus dalszej części już nie wkleisz bo nie pasuje do tezy?
Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic polskością, i tam, gdzie inni mówią człowiek, ja mówię Polak; gdzie inni mówią kultura, cywilizacja i pieniądz, ja krzyczę; Bóg, Honor i Ojczyzna (wszystko koniecznie dużą literą); kiedy inni budują, kochają się i umierają, my walczymy, powstajemy i giniemy”.
Zaloguj się aby komentować