U was też ciągle zawijają flaszkę wódki gdy kupujecie w papier? Co to k⁎⁎wa za zwyczaj rodem z PRL się jeszcze utrzymuje xD. Ostatnio mówię babce, że co ona robi, ja kiełbasy nie kupuję xD #zakupy #alkohol
U was też ciągle zawijają flaszkę wódki gdy kupujecie w papier? Co to k⁎⁎wa za zwyczaj rodem z PRL się jeszcze utrzymuje xD. Ostatnio mówię babce, że co ona robi, ja kiełbasy nie kupuję xD #zakupy #alkohol
Zaloguj się aby komentować