Lopez_Fenomenw Hydepark2025-03-13T13:39:29+01:000tuskoboty, do boju XD #polityka #heheszki #bekazpodludzi07Udostępnij
Hilalum2025-03-13T13:40:41+01:004@Lopez_ wojna trolli kucowych kontra silniczkowych będzie na pewno pasjonująca
Lopez_2025-03-13T13:42:23+01:000@Hilalum Takiej farmy trolli jak PO w postaci silniczków to nie ma nikt, kiedyś miał Matecki, ale juz nie ma.
peposlav2025-03-13T13:58:58+01:0010Wg mnie, żeby wspierać konfederosję to trzeba być idiotą, jeżeli skończyło się 18 lat - to nieuleczalnym i taki śmiech mnie bierze, jak czytam o tuskobotach XD To tak, jakby obrzygany menel wyzywał kogoś od osób, które nie mają gustu XD Konfederusku, do boju!
keborgan2025-03-13T14:10:29+01:002Zapraszam do beki z konpedorusków: https://www.reddit.com/r/ShitKonfaSays/ Reddit