DziwenGURUw Sowie Uniwersum2025-02-05T10:08:39+01:0044Trochę #perypetiedziwena i troszkę #heheszki , ale takie ze łzami, bo boli serduszko. XD #memy4418Udostępnij
bojowonastawionaowca★2025-02-05T10:10:41+01:0011@Dziwen xDDD SOWEN Nie trzeba mi przypominać co pół roku
Dziwen2025-02-05T10:11:40+01:008@bojowonastawionaowca ludzie, przecież tu niczego nie ma. Od 7 miesięcy. XD
bojowonastawionaowca★2025-02-05T10:13:33+01:008@Dziwen napisałem, że artykuł ma swoje miejsce w kolejce xD
Dziwen2025-02-05T10:19:25+01:009@bojowonastawionaowca dobrze wiesz, jakie to miejsce. Moje dzieci - których nie mam - prędzej przejdą na emeryturę, niż tekst ujrzy światło dzienne. XDD
splash545★2025-02-05T11:40:55+01:005@Dziwen ja czekam prawie od półtorej roku na przepis od @moll na sałatkę Marka Aureliusza xd
moll2025-02-05T12:06:38+01:006@splash545 i nie musisz mi przypominać o tym przepisie co pół roku. Jak wstawię to będzie