Trochę dobrych wiadomości.


  • W nalocie dobrze że z dech - dowódca batalionu "Nuzirat" organizacji terrorystycznej Hamasu Ismail Sarraj i jego zastępca, oraz dowódca batalionu "Nozirat" i jego zastępca -Ahmed Vahba. Allah nie wyrobi z dziewicami dla nich...( ͡~ ͜ʖ ͡°)

https://streamable.com/rr7xfi


  • Premier Netanjahu: „Nie możemy przerywać wojny, dopóki nie osiągniemy wszystkich jej celów”. Rząd kierowany przeze mnie - 3miesiące temu nakazał IDF rozpocząć wojnę w celu wyeliminowania Hamasu, zwrotu naszych zakładników i zapewnienia, że ​​Gaza nie będzie już dłużej zagrożeniem dla Izraela. Nie wycofamy się dopoki nie zrealizujemy wszystkich celów.

  • Żołnierze 51 brygady "Golan" przyszli z koleżeńską wizytą do domu lidera Hamasu - Sinwara.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#palestyna #palestynskiterroryzm #terroryzm #izrael #wojna #infozgazy #bliskiwschod

549ec115-89d2-43ed-bc5f-5dd1c289f36e

Komentarze (6)

Żydowskie obozy koncentracyjne w okupowanej Palestynie. Jeden wyrok śmierci na zbrodniarza Netanjahu to była by litość, ten śmieć powinien umierać 1000 razy.

Zaloguj się aby komentować