Yes_Man★Liderw Dyskusje2024-08-10T18:03:34+02:0019Tonic espresso w wersji XXL bo strasznie chciało mi się pić #kawa #codziennepiciu195Udostępnij
Byk★2024-08-10T18:08:42+02:002NadDrink jakie proporcje? Ja na 300 ml daje 75 ml i dwie kostki lodu, ale takie duże.
Yes_Man★2024-08-10T18:24:32+02:002@Byk 250 ml tonic, kostki lodu na oko, coś koło 6-7 sztuk, 100-120 ml soku marakuja (akurat taki miałem) i 2x50 ml espresso doubleshot
lurker_z_internetu2024-08-10T21:03:41+02:000@Yes_Man 100 ml espresso? To ile na takiego bydlaka dajesz ziaren? 40 g?
Yes_Man★2024-08-10T21:32:09+02:001@lurker_z_internetu nie wiem, ale double shot w moim ekspresie to 2x mielenie na 50 ml espresso (wariant duże espresso)