kopytakonia★Gruba rybaw Hydepark2024-09-08T01:52:57+02:000To wy jesteście jacyś dziwni czy ja niedojebany? Pytam serio bo ti drugie też jest możliwe #nocnazmiana012Udostępnij
kopytakonia★2024-09-08T01:58:42+02:000@razALgul pisz po polsku a nie jakimś językiem z kropeczkami bo chuja wiadomo
Sweet_acc_pr0sa2024-09-08T05:46:50+02:006@kopytakonia przeczytalem że 3 twoje wpisy i uważam cie za debila jak coś
kopytakonia★2024-09-08T07:39:48+02:000@Sweet_acc_pr0sa przeczytaj trzy kolejne i daj znać czy zmieniłeś zdanie
ZygoteNeverborn2024-09-08T08:34:10+02:000@kopytakonia Mylisz się. My jesteśmy niedojebani, ty dziwny.