To już przechodzi ludzkie pojęcie. Kto do cholery wymyślił TŁUMACZENIE tytułów filmów? Klikasz w film z myślą że obejrzysz przy jedzonku a tu jeb po angielsku. ¯\_(ツ)_/¯ Jeszcze jakbym nic nie jadł to ok mogę czytać napisy ale nie jak jem.


#gownowpis #youtube #zalesie

Komentarze (8)

@gawafe1241

W sensie, założyłeś, że film jest z polską ścieżką dźwiękową, bo tytuł był przetłumaczony? Pierwszy raz w internetach czy jak?

@gawafe1241 przeczytałem i mam złą wiadomość ale jeśli to nie twój pierwszy rok w internecie to możesz śmiało nazywać się cyfrowym analfabetą

@sireplama oczywiście że się uczę ale nie umiem go na tyle aby rozumieć wszystko ze słuchu, z czytaniem idzie mi znacznie lepiej choć argument z dupy bo nie każdy ma głowę do języków, ciekawe czy ojcu i matce też tak powtarzasz NO MAMY PRZECIE XXI wiek! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować