SaintOsobistośćw Hydepark2024-01-26T12:02:49+01:0030To ja i "Vikings" ( ͡° ͜ʖ ͡°) #seriale #netflix #vikings309Udostępnij
wonsz2024-01-26T13:01:18+01:002@Saint house, breaking bad, mentalist, elementary, bbt, friends, rinse and repeat
kubex_to_ja2024-01-26T14:47:50+01:001@Saint za długie te przerwy między sezonami mają teraz kolejny dopiero w '25
Redwood2024-01-26T23:06:26+01:000@Saint Ragnara nigdy za mało, do dzisiaj zdarza mi się odpalać filmiki ze scenami z jego udziałem, coś świetnego ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ponadto soundtrack... dzięki temu zostałem fanem Wardruny