To chyba jakiś gieroj rassyi.
#ukraina #rosja #wideozwojny #bekazkacapow


To chyba jakiś gieroj rassyi.
#ukraina #rosja #wideozwojny #bekazkacapow


@nastynas Cieszko na YT sobie poogladaj, w sumie mozna samemu ale ja odpalam czasem na TV i patrze, porownuje podobne miasta PL-Rus. MASAKA KURWAAAAAA. To nam blizej do Niemiec i Szwajcarii niz to co maja te zasrane kacapy. Wlasnie takie obrazki ale tutaj jest utwardzona szutrem droga, czesto to zwykle BLOTO i kaczki w kaluzach.
Zaloguj się aby komentować