Tesciu bedzie mial traume do konca zycia xD a jeszcze drugi bok z tym gownem.
#architektura #budujzhejto #budownictwo #budowadomu

Tesciu bedzie mial traume do konca zycia xD a jeszcze drugi bok z tym gownem.
#architektura #budujzhejto #budownictwo #budowadomu

@RACO @bartek555 Też szczerze mówiąc nie rozumiem. Nie znam się, ale jeśli styropian jest tylko dla zamaskowania/nadania kształtu bryle, nie łatwiej było by dociać jakieś lekkie płyty na wkręty i na to tynk?
No ale teść na pewno lepiej wie.
@AdelbertVonBimberstein serio to taka męczarnia? Widziałem jak mi kładą styropian na elewację i szybko to szło.
Zaloguj się aby komentować