Hejto.pl
Temat podwyżki VAT i obniżki marży przez Orlen ucichł w mediach. Nie zapominajmy jednak, że cały czas robieni jesteśmy w balona ( ͡° ʖ̯ ͡°) - jaczyliktoo - Hejto.pl