MementoMoriOsobistośćw Dyskusje2024-08-07T14:57:23+02:0014Taki naturalny, organiczny, Greta by się cieszyła. #klubpodroznika #turystyka #podroze #podrozujzhejto146Udostępnij
superhero2024-08-07T15:17:01+02:001@MementoMori u nas ostatnio pojawiła się gorzała w plastikowych kubeczkach a'la jogurt i w saszetkach a'la mus kubuś
Dudleus2024-08-07T17:06:50+02:000@superhero u mnie w osiedlowym raz to było gdy zaczęła się budowa, ale nie wiem jak schodziło, nigdzie indziej tego nie widziałem