Dyskusja użytkownika ErebusErebusOsobistośćw Memy2 lata temu5tak wygląda rozkład państwa #ai #memy #polityka519Udostępnij
maximilianan★2 lata temu1https://www.gov.pl/web/prokuratura-krajowa/informacja-o-sledztwie-w-sprawie-podejrzenia-przekroczenia-uprawnien-przez-zolnierzy-pelniacych-sluzbe-patrolowa-na-granicy-polsko-bialoruskiej Masz, poczytaj.Informacja o śledztwie w sprawie podejrzenia przekroczenia uprawnień przez żołnierzy pełniących służbę patrolową na granicy polsko-białoruskiej. - Prokuratura Krajowa - Portal Gov.plW związku z publikacjami prasowymi Onetu pt. „Polscy żołnierze zakuci w kajdanki na granicy z Białorusią. W wojsku wrze” informuję, że opisane zdarzenie z udziałem polskich żołnierzy jest przedmiotem postępowania prowadzonego obecnie w VIII Wydziale ds. Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie.Prokuratura Krajowa
Erebus2 lata temu0@maximilianan ja mówię ogólnie, spróbuj choć raz wzbić się ponad poziom wewnętrznych wojenek politycznych między pisem i po. potrafisz?
maximilianan★2 lata temu4@Erebus i dlatego ogólnie postujesz obrazek, gdzie "ci źli" mają logo KO? Poza tym wyobraź sobie, że w tym komunikacie jest szczegółowo napisane o co chodzi. XD
Olmec★2 lata temu8@Erebus "wzbić się ponad poziom (...) wojenek politycznych" napisał Erebus i wrzucił obrazek z "żołnierzami KO". Wy w ogóle czytacie te swoje wysrywy?
Erebus2 lata temu0@maximilianan wiedziałem, że nie potrafisz. @Olmec te kuriozalne sytuacje na granicy to tylko kolejne symptomy rozkładu państwa, które od dawna istnieje czysto teoretycznie.
maximilianan★2 lata temu2@Erebus nie potrafię czego? Uderzasz w konkretną partię (która nawet nie ma pod sobą MON xD), dostajesz oświadczenie prokuratury i dalej kręcisz burzę.
maximilianan★2 lata temu2@Erebus szkoda, że nie potrafisz się odnieść do komentarza, albo chociaż do komunikatu PG. Jeśli jesteś ponad wojenkami to czemu wstawiasz obrazek, gdzie jako oprawcy polskiego żołnierza są ludzie z logo KO?
Olmec★2 lata temu0@Erebus to jak, od kiedy to państwo "istnieje czysto teoretycznie"? Jakiś przedział czasowy może być.
Erebus2 lata temu0@Olmec wygogluj sobie z kiedy jest ta wypowiedź z taśm, nie będę za ciebie odrabiał lekcji
Fausto★2 lata temu0Widocznie szerzył kacapska propagandę, tacy zawsze się robią na ultra patriotów, dlatego ma flagę i orzełka. Dobrze chłopaki z serduszkami, bić ruska!