Tak tylko przypominam że jest sobie taki generał szymczyk który jest na samym szczycie policji i rozjebał ściane w komendzie granatnikiem prawdopodobnie nielegalnie ściągniętym zza granicy i do teraz nie poniósł za to jakiejkolwiek odpowiedzialności niczym hajto za babe na pasach
