@Quassar no spoko, rozumiem punkt widzenia, jednak na ten moment uważam że brakuje użytkowników żeby rozhuśtać portal. Nie mówię o użytkownikach tworzących wpisy typu muchy jedzą gówno, tylko pospamujących tagi sportowe, komentujących wpisy itp. Zresztą to że 90% ruchu użytkownika to bezsens typu kupiłem pickę ze zdjęciem nie znaczy że jego uwagi na niektóre tematy są całkowicie bezwartościowe. Obecnie mamy średnią ~20 piorunów, 5-10 komentarzy to już duża nitka bo nie ma kto klikać.
IMO 90% sukcesu to zdrowa moderacja która reguluje spamerów, oraz lepsze wyróżnianie wartościowych treści - obecnie wszystko się ze sobą zlewa i mamy tutaj w sumie taki mikroblog+.