Hejto.pl
Ta inflacja mnie wykończy. Jedzenia tyle co nic a zapłacone jak za złoto a tu jeszcze weszło 9 zł rabatów i 0 VAT. - JaktologinniepoprawnyWTF - Hejto.pl