Szybkie pytanie. Obrałam sobie imbir, pokroiłam na kilka kostek i wrzuciłam do herbaty. Czy po jej wypiciu mogę sobie (bezpiecznie) go zjeść?
Szybkie pytanie. Obrałam sobie imbir, pokroiłam na kilka kostek i wrzuciłam do herbaty. Czy po jej wypiciu mogę sobie (bezpiecznie) go zjeść?
Zaloguj się aby komentować