Sytuacja się wcale nie ochłodziła - Izrael bombarduje Liban nadal i wyżyna cywili w strefie Gazy. Hamas i Hezbollah odpowiada gdzieniegdzie ogniem chociaż ze znacznie mniejszą intensywnością natomiast wszystko wskazuje na to,że póki co oś przeciwna Izraelowi zbiera siły. Zobaczymy też jaką odpowiedź szykuje Iran wczoraj wieczorem skibidi Biden dzwonił do Netanyahu…niby USA ma pomóc przechwycić w przypadku ataku Iranu .


Posłuchajmy dziś co mówił ostatnio rozsierdzony Nasrallah :


Nasrallah in his speech threatens Israel: The Israeli preparedness will not protect them from our next response, which will be inevitable and indisputable


Nasrallah: Obliging Israel to stop the war on Gaza is the only way to return calm to the region


Hassan Nasrallah: You don't know what red line you have crossed. The enemy must now expect wrath and revenge. We have entered a new stage, in relation to all war fronts of support


Hezbollah leader Hasan Nasrallah: When Iranians talk about the assassination of Haniyeh, they consider that the incident harmed their sovereignty, national security, prestige and honor. We, on all support fronts, have now entered a new phase, and its escalation depends on the behavior and response of the enemy.


tak to się prezentuje na teraz a jeśli ktoś chce sobie na bieżąco śledzić wszystkie zdarzenia to :

https://israelpalestine.liveuamap.com/en/2024/1-august-hezbollah-leader-hasan-nasrallah-when-iranians-talk


#wojna #izrael

81a642d0-3d0a-4d5a-bb7e-a33e38cb2617

Komentarze (20)

@Belzebub a to ciekawe. Pracuję w izraelskiej firmie z kilkoma Ukraińcami, ziomek z teamu mieszka we Lwowie. Jest też kilkoro Rosjan (ci wyjątkowo z wielkiej), którzy dawno uciekli z tej krainy gówna i otwarcie plują na matuszkę.


Za to irańskie drony ile osób zabiły na Ukrainie?

@lurker_z_internetu nie pytałem gdzie pracujesz. Metody działania militarne są identyczne a może i nawet gorsze od ruskich plus w Izraelu ruscy sobie żyją jak pączki w maśle i vice versa. Ilu cywili zabiły amerykańskie pociski w strefie gazy? Nie liczy się kto broń wyprodukował tylko kto jej używa do zabijania

@Belzebub czy ja coś przegapiłem, czy Ukraina powołała rząd, którego punktem numer jeden w statucie było zniszczenie rosji i eksterminacja wszystkich rosjan na powierzchni ziemi, zorganizowała morderczy rajd na rosję i porwała setki jej obywateli w 2021/2022? Musiałem to przespać.

@lurker_z_internetu daj Linka do tych oficjalnych dokumentów. Niesamowite to jest zrzucenie winy na Iran za to,że ruscy wykorzystują drony ich produkcji do ataków na Ukrainę. Może jeszcze się oburzysz na Chińczyków bo sprzedają drony ruskim i Ukraińcom xD jakoś ci nie przeszkadza,że multum broni wyprodukowanej przez USA lub Izrael jest używana do mordowania ludzi w innych konfliktach dookoła świata na przestrzeni dekad

@Belzebub no chyba sobie żartujesz. Wygadujesz głupoty na temat Izraela, podczas gdy Palestyńczycy sami publikują w Internecie dokumenty w których opisują swój plan zniszczenia Izraela i walki z Żydami. Na nich nie trzeba nawet nic zmyślać, wystarczy przeczytać co sami piszą. Opinia społeczna Palestyny nadal pokrywa się ze wszystkim co opisano w tym dokumencie.


Proszę, masz linka: https://avalon.law.yale.edu/20th_century/hamas.asp


Pokaż mi teraz, gdzie Ukraińcy otwarcie mówili o planie zlikwidowania rosji i zagłady rosjan. No i kiedy Ukraina zorganizowała zamach terrorystyczny na terytorium rosji z poparciem 80% społeczności? Gdzie jest to podobieństwo?

@Belzebub Nic im nie zrobią. Analizowałem potencjał wojskowy i ekonomiczny Izraela, oni są nie do ruszenia. I jeszcze mają Amerykanów po swojej stronie. Arabowie ze swoją mentalnością, umiejętnościami wojskowymi i potencjałem gospodarczym są za nimi jakieś 40 lat. Obawiam się, że państwo założone w Palestynie zostanie jeszcze z nami na długo.

@Belzebub opie,apel do muzułmanów -jak masz islamskiego terrorystę w rodzinie to weź siekierę i łeb mu odrąb bo jak nie to Ci żydowska bomba może na głowę spaść

Zaloguj się aby komentować