jajkosadzone2024-12-23T20:31:58+01:005Na TVP historia puszczaja w piatek o 8:50 xD Idealna pora na taki ciezki film
tomwolf2024-12-23T20:37:49+01:001@jajkosadzone ja puszczam oko, mój wpos ma raczej charakter “lekko humorystyczny”, uważajcie tam na siebie ludzie. A film? Wspaniały!
jajkosadzone2024-12-23T20:38:46+01:001@tomwolf Rola fakt,topka,ale dziwne ze o tej porze w tv to puszczaja
tomwolf2024-12-23T20:51:25+01:002Ktoś pewnie stwierdził, że jeśli film z serii “święta polskie” i boże narodzenie, to się nada… 😄
trixx.420★2024-12-23T20:37:43+01:005poproszę najpierw sto gramów dobrze zamrożonej substancji, a dopiero później talerz pożywnej zupki dobrze?
Odwrocuawiacz★2024-12-23T21:19:00+01:002Ja po prawie roku przerwy od alko dziś miałem ochotę na likier ale nie mogłem się zdecydować czy jajeczny czy kawowy i finalnie nie kupiłem żadnego. Na szczęście miałem jakaś łychę to zrobiłem sobie drinka