Yes_Man★Liderw Dyskusje2025-07-27T23:50:24+02:0033@SuperSzturmowiec wstawaj qrła, #nocnazmiana czeka xD3318Udostępnij
skorpion2025-07-28T00:30:38+02:001@Yes_Man pisałem o @SuperSzturmowiec . nie mam pojęcia jak porządnie ustalić składnię odpowiedzi, kiedy trzeba przywołać kogoś małpą
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-07-28T00:37:34+02:001@SuperSzturmowiec dobrze- nie ma takiego spania na #nocnazmiana
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-07-29T00:01:18+02:000@SuperSzturmowiec właśnie że dobrze- w imieniu nocnejzmiany zostajesz skazany na bezsenność. Wyrok zostaje wykonany natychmiastowo!
korfos2025-07-28T10:08:20+02:002Siorb, siorb. Ach, bardzo pyszny miodek, bardzo pyszny miodek, wspaniała toaleta i wspaniałe ręczniczki od Wallece'a, wspaniałe i ten dzbanuszek żółty ach, ten aromat tego prawdziwego miodku!