Sucharek na upały:


Jedzie Arab na wielbłądzie, gorąco jak licho, aż tu nagle wyprzedza go facet pędzący na rowerze. Arab nieźle się zdziwił, dogonił faceta i pyta:

- Dokąd się tak spieszysz?

- Nie śpieszę się tylko czym szybciej jadę, tym bardziej wiatr mnie chłodzi i nie czuje gorąca.

Nasz dzielny Beduin zastanowił się trochę i dalej popędzać wielbłąda. I rzeczywiście czym szybciej jechał, tym chłodniej mu było. Wiec pogania wielbłąda i jedzie szybciej i szybciej... Aż tu nagle wielbłąd padł. Arab zszedł z siodła obszedł go w koło popatrzył, podumał i mówi:

- O kurde, chyba zamarzł.

#heheszki

Komentarze (5)

Gepard_z_Libii

Młody wielbłąd pyta ojca wielbłąda:

- Tato, dlaczego mamy takie brzydkie kopytka, a koniki mają takie ładne?

- Widzisz, my chodzimy w karawanie i dlatego mamy takie, a nie inne kopytka, żeby nie zakopać się po kolana w piachu.

- Tato, a dlaczego mamy taką brzydką, skudloną sierść, a koniki mają taką śliczną, błyszczącą?

- Widzisz, my chodzimy w karawanie, a na pustyni w nocy jest minus dziesięć stopni, w dzień plus czterdzieści stopni i taka sierść chroni nas przed takimi skokami temperatur.

- Tato, a dlaczego mamy te dwa garbu na grzbiecie, a koniki mają taki gładki?

- Widzisz, my chodzimy w karawanie i w tych garbach magazynujemy tłuszcz i wodę, żeby nie zginąć na pustyni z głodu i pragnienia.

Na to wszystko młody wielbłąd:

- Tato, a na ch*j nam to wszystko, kiedy mieszkamy w ZOO?

vredo

@Gepard_z_Libii Tatuś mi ten dowcip opowiadał.


Tato? xd

Gepard_z_Libii

@vredo to nie ja, znalazłem ten dowcip na googlu 20 minut temu, a ty chyba trochę starszy jesteś

vredo

@Gepard_z_Libii Lubię Twój awatar, mrrrau

Zaloguj się aby komentować