Styropian ty c⁎⁎ju.
#budujzhejto #budownictwo #dom #budowadomu #architektura

Styropian ty c⁎⁎ju.
#budujzhejto #budownictwo #dom #budowadomu #architektura

@dez_ paaanie, wszystko jest na jutubie. Tak, hydraulik bedzie ciagnal cwu na pierwszej warstwie, wiec tam gdzie beda rurki polozymy tylko jedna. Nie bedzie 5.1, wiele lat temu przy budowie domu tez sie naciagalem kabli, peszli i gunwo tam, soundbar stoi i gra wystarczajaco dobrze 😁za to z takich dodatkow to przecisgnalem peszel do swiatlowodu po ogrodzie (licze ze za jakis czas bedzie) i ethernet z garazu za tv.
@grv access point to wlasnie za tv bedzie tylko, zdecydowanie wystarczy przy tym ukladzie scian i pokoi. Kabel do bramy wycisgniety, kamery po ethernecie wyciagniete, peszel na pv wyciagniety. Ten peszel moge tez uzyc zeby pocisgnac ethernet do garazu i z garazu do salonu jest ethernet do access pointu, wiec jesli bedzie lte na strychu to bedzie smigac wsio :)
Zaloguj się aby komentować