Strike Drone Company kontynuuje polowanie na najeźdźców
[18+]
Filmik opublikowany przez 47. Brygadę Zmechanizowaną „Magura” Sił Zbrojnych Ukrainy
https://mikuuuus.sldc.net.pl/47brygada/059ee1bb6a0bb41e2db8f34d7e291680.html
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #47brygada
marsjanin2012

plecak CK, na biednego nie trafilo, znowu udawanie trupa nie dziala...

Dalmierz_Ploza

Mądrości z siwizną nie przybyło.

lurker_z_internetu

Te filmiki powinny być pokazywane rodzinom ukazanych "bohaterów". Jakby matki i żony zobaczyły jak ich synowie kończą służbę putinowi to może by nastąpił w końcu pokój.

s_____

@lurker_z_internetu Nie. Jakbyś pokazywał małpie, jak giną inne małpy, też by nie zrozumiała. Musisz zrozumieć, że tu masz do czynienia z homo sovieticus a nie z homo sapiens.

Kolanin

@lurker_z_internetu Dostanie nową ładę i worek ziemniaków i uzna to za dobrą wymianę.

Atexor

@lurker_z_internetu, @s_____, @Kolanin z jednej strony może i da to do myślenia niektórym, z drugiej bardziej ich to nakręci, że ich biedni bohaterowie giną w bólu z barbarzyńskim obrońcą, który bestialsko śmie się bronić i atakować biednego przyjaznego rosyjskiego agresora w swoim domu.


Przytoczę jeden cytat generała Pattona sprzed ponad 70 lat, który nadal jest trafny:

Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami.

GrindFaterAnona

@lurker_z_internetu dlaczego uważasz, ze cos by to zmieniło? przecież oni wiedzą, ze na wojnie się ginie. myslisz, ze sposób śmierci by coś zmienił?

Pstronk

Ale się poszczęściło ruskowi. Umarł spokojnie, we śnie.

Zaloguj się aby komentować