Komentarze (10)

@fadeimageone jesli daliby dostep tydzień wcześniej w ramach takiego premium to spokojnie z pół miliona frajerów kupi bez mrugnięcia okiem.

@fadeimageone miedzy innymi dlatego 84% gra w starsze tytuły. Nie ma co się spieszyć. Nikt nikogo nie popędza. Wyjdzie edycja kompletna z fixami i dlcaami to się kupi na promocji.

@Ten_typ_sie_patrzy w epicu tak było. Specjalnie konto założyłem by GTA przyklepac i oddałem konto siostrzeńcowi

@dolitd przypominam, że EA robi to samo z nowymi grami. W droższym abo PLAY masz dostęp do nowych gier tuż po premierze, natomiast reszta jest w tańszym abo. Nihil novi
Oczywiście nowe ceny GamePass to absurd, ale to zupełnie inna historia.

Jest ( poza hype) tylko jeden, jedyny powód kupna gry premium wcześniejszy dostęp: ARG (https://en.wikipedia.org/wiki/Alternate_reality_game) I udział w community w rozwiązywaniu zagadek społecznościowych. Ich już nie będzie lata po premierze, już nie dostaniesz dyskietki z Inscyption jak zagrasz dziś a nie na premierę bo to się już skończyło. A w grach online niby masz sezony i na początku zazwyczaj najwięcej graczy, ale single player gry za 5 lat będą nawet lepsze niż na premierę bo naprawione i przecenione.

Zaloguj się aby komentować