Ale który niżej, że miejsca już zajęte? I spoko, ale ja pisałem w kontekście zaprojektowania (i w domyśle wybudowania) teraz czegoś takiego. Przy obecnym poziomie techniki, logistyki, możliwości organizacji pracy, dostępności nowych, wytrzymalszych materiałów itd. to rzecz jasna nadal wyczyn, ale na mnie już nie robi takiego wrażenia 😁
Zaloguj się aby komentować