Spotkalem smoluchów, a ci się chwalą, że pół reklamówki zioła mają, zajebałem im dwa bobki, nie mieli nic przeciwko xD
#narkotykizawszespoko

Spotkalem smoluchów, a ci się chwalą, że pół reklamówki zioła mają, zajebałem im dwa bobki, nie mieli nic przeciwko xD
#narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować