Komentarze (6)

InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz

@Mikuuuus ale kinowe ujęcie z tym czołgającym się

fyttt6

kurde, nie wiem kto to nagrywał ale dawajcie go na reżysera kina akcji

Pan_Buk

@Mikuuuus Przerażające są te nagrania. OK, może bardziej przerażające są horrory o egzorcyzmach, ale wiadomo, że tu nagrywani są nie kaskaderzy tylko żywi, płonący ludzie.

Ukraina niedawno ogłosiła, że może produkować 4 miliony dronów rocznie. Mają takie nasycenie dronami na jednostkach liniowych, że już nawet je eksportują za granicę.

W związku z tym uważam, że orki powinny jak najszybciej wracać do Mordoru, jeśli nie chcą spłonąć żywcem w kolejnych atakach. Bo dronów Ukraińcom na pewno nie zabraknie.

ImTheOne

@Pan_Buk potwierdzam, wolałbym, żeby nie było takich nagrań. Ale to wystarczy nie wpierdalać się do obcego kraju, wtedy nie będzie. Przecież oni na wycieczkę nie przyjechali.

MacGyver87

@Pan_Buk niestety ogół sytuacji nie wygląda kolorowo. Kolega, który ma tatę wojskowego na UA mówił że kiepsko to wygląda. Jest problem z dezercją, ludziom brakuje już sił i ochoty Nawet jeśli dronów nie zabraknie to może zabraknąć chętnych do walki. A orki? Oni pewnie nie widzą innej drogi, idą walczyć bo im kazali.

NatenczasWojski

Najlepsze z tym co dostał grantem w pusty czerep i hełm odsunął

Zaloguj się aby komentować