Sony to dobra firma.
Używam od nich małych, tanich słuchaweczek dokanałowych przy służbowym laptopie i już dwa razy udało mi się utopić je w kubku z herbatą/wodą.
Nadal działają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #technologia #niewiemjaktootagowac
Sony to dobra firma.
Używam od nich małych, tanich słuchaweczek dokanałowych przy służbowym laptopie i już dwa razy udało mi się utopić je w kubku z herbatą/wodą.
Nadal działają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #technologia #niewiemjaktootagowac
Zaloguj się aby komentować