jajkosadzoneGURUw Przegryw2023-02-04T08:46:43+01:0013Sobota,jeszcze nia ma 9,a juz jest sztos #impreza #pijzhejto #przegryw137Udostępnij
WielkiNos2023-02-04T08:47:50+01:001@jajkosadzone mam nadzieję, że moja wieża, którą sprzedałam na olx facetowi do garażu w takim stanie nie skończyła.
muszewymyslec2023-02-04T08:50:43+01:000@jajkosadzone rozumiem że od 19 celebrujesz weekend, a nie od godziny?
NaczelnyInformatykInternetu2023-02-04T09:28:23+01:003@jajkosadzone Weź ogarnij szafkę. Chociaż ze względu na szacunek do starego i dobrego sprzętu grającego.
R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk2023-02-04T13:15:25+01:001@NaczelnyInformatykInternetu jak znam życie to tam już nie ma pasków tak w magnetofonie, jak i w tacce od CD, lub samej karuzeli od płyt.