cebulaZrosolu2025-07-14T14:48:18+02:002@SuperSzturmowiec a ja obiad zjem na kolację. Ale to po prostu dlatego, że ja normalny nie jestem xD
cebulaZrosolu2025-07-14T14:49:39+02:003@vredo leży na zlewie, będę mył zaraz i porcjował. Będzie kurczak z brokułami w śmietanowym sosie i gnocchi do tego
vredo2025-07-14T14:51:50+02:001@cebulaZrosolu Kusisz diableee, Jezus tak nie umi, ma tylko opłatek z mąki
Z_buta_za_horyzont2025-07-14T15:00:56+02:001@cebulaZrosolu Tak? To posmaruj te kanapeczki drzemem wiśniowym .
Fly_agaric2025-07-14T15:05:03+02:003O tak Panie. Taki posiłek lubię, choć u mnie byłaby to kolacja, bo śniadań nie jadam.