Czokowoko2024-10-11T10:01:25+02:000@Dalmierz_Ploza O panie, pregabalinka z rana to mocne spańśko i spadek cukru taki że zamykajcie lodówkę xD
AdelbertVonBimberstein2024-10-11T09:41:39+02:000@kopytakonia serka wiejskiego hight protein z sosem Heinz sweet chili sobie zjedz na śniadanie to depresja, mówię ci mordo, jak renkom odjoł.