Skomplikowany system szalunków #stepujacybudowlaniec

Skomplikowany system szalunków #stepujacybudowlaniec

@Sweet_acc_pr0sa nie ma na to szans żeby się wyrobiły w miejscu mocowania - poza tym ja tych schodów cały czas używam już od ponad dwóch lat. Lepiej się nie wypowiadać na tematy o których nie ma się pojęcia bo można się nieźle zbłaźnić. Sprawdź sobie ten swój komentarz za 10 lat i zastanów się nad sobą.
@StepujacyBudowlaniec uważaj z tym ile betonu lejesz na podwórku bo miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego może mieć zapis o minimalnej procentowej lub wymiarowej powierzchni czynnej, ktoś ci się dojebie i będziesz rozbiórkę musiał robić jak przesadzić z kostkami brukowymi i zbiornikami na wysokości podłogi.
Ewentualnie będziesz sypać ziemię i siać trawnik na tym, i liczyc procenty, ale dobrze jest to sprawdzić bo nie wiadomo co kretyńskiego w MZPZ wpisują urzędasy czasami.
@libertarianin mam w innym miejscy kilkaset metrów kwadratowych betonu do likwidacji więc te klika które zagospodarowałem teraz nie będą stanowić problemu. Poza tym sąsiad ma dużo więcej betonu na podwórku - zostało mu może z 20 m2 ziemi a prawie całe 15 arów zalane betonem. Myślę, że nie będzie z tym problemu.
Zaloguj się aby komentować