redveFanatykw Hydepark2024-02-09T15:16:43+01:0029#sejmowyspam #polityka jestem dumny że jestem Polakiem, nie przeszkadza mi chłopak z chłopakiem :3296Udostępnij
ErwinoRommelo★2024-02-09T15:37:10+01:005I nie jestem z lewej czy prawej poprostu nikt za milosc nie powinien placic placzem?
Alky2024-02-09T15:39:03+01:006@redve pierwszy kraj w Europie, który zdepenalizował męską miłość, nawet sfinansowana przez kacapów kacapska gazetka Polonia Christiana pisała, że Powstanie Warszawskie to była kara od boge
SpokoZiomek2024-02-09T17:23:01+01:003Nie obchodzi mnie kto z kim sypia(byle na legalu). Obchodzi mnie że ze mną nikt nie sypia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)