@ewa-szy Lasów nie jest co roku więcej, tylko na papierze tak wygląda by się zgadzało. Papier zniesie wszystko. Od końca PRLu lasów nie przybywa.
Sorry, ale moje hobby od dwóch dekad i dodatkowa robota polega na jeżdzeniu po Polsce i szlajaniu się po lasach i ni chuja mnie nie przekona nikt, że teraz nie tnie się na skalę wcześniej niespotykaną.
Zaloguj się aby komentować