Rozmawiam sobie z kimś o polityce i mimo różnych poglądów na sytuację, nie wyzywamy się do 10 pokolenia wstecz. Ciekawe czy taki trend, się tu utrzyma? Na razie jest fajnie
#dyskusje #polityka
Rozmawiam sobie z kimś o polityce i mimo różnych poglądów na sytuację, nie wyzywamy się do 10 pokolenia wstecz. Ciekawe czy taki trend, się tu utrzyma? Na razie jest fajnie
#dyskusje #polityka
Zaloguj się aby komentować