PanNiepoprawny★Fanatykw Hydepark2025-02-23T12:39:06+01:0039Robili kompletny remont ulicy. Zrobili nowe przystanki. No i k⁎⁎wa mać.. #polska #bekazpodludzi397Udostępnij
sireplama★2025-02-23T12:44:43+01:002@Yes_Man apropo wczorajszej rozmowy o kibicach i kulturze kobielskiej
Yes_Man★2025-02-23T13:48:31+01:001@sireplama jak będę kiedyś przechodził to zrobię fotę "muralu" upamiętniającego ludzi pomordowanych przez nazistów w Pruszkowie. Oczywiście w barwach Legii wszystko
Giban2025-02-24T11:57:40+01:000Podludzie. Gdyby miał jeden punkt IQ mniej, to by zjadł te farbę i srał legiuniom